Poradnia dietetyczna

SuperSlim

  

Dietetyk kliniczny mgr Kinga Kuśka

     Jest dyplomowanym dietetykiem klinicznym, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - studia I stopnia kierunek: Zdrowie Publiczne, specjalność: dietetyka kliniczna oraz studia II stopnia kierunek: Zdrowie Publiczne. Autorka pracy magisterskiej pod tytułem ”Zasady żywienia i suplementy diety stosowane u pacjentów z cukrzycą typu 2”.  

     Właścicielka Poradni Dietetycznej „SuperSlim”. Od lat zajmuje się działalnością społeczną w organizacji pozarządowej. Pasjonuje się zdrowym odżywianiemDietetyk kliniczny mgr Julia Pniok

     Jest dyplomowanym dietetykiem klinicznym, absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie studia I stopnia, kierunek: dietetyka, specjalizacja: dietetyka kliniczna oraz studia II stopnia ukończone na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, kierunek: dietetyka. Autorka pracy licencjackiej pod tytułem „Stan wiedzy żywieniowej oraz sposób kształtowania diety niemowląt młodych matek” oraz pracy mgr pod tytułem „Analiza stanu wiedzy żywieniowej oraz nawyków żywieniowych nauczycieli wybranych placówek oświatowych”. 

     Prywatnie interesuje się dietetyką, w szczególności żywieniem dzieci.


Dietetyk kliniczny mgr Katarzyna Stefaniak 

Jest dyplomowanym dietetykiem klinicznym, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego- studia I i II stopnia na kierunku dietetyka. Autorka pracy magisterskiej pod tytułem "Ocena jadłospisów dekadowych realizowanych w sanatoriach uzdrowiskowych na terenie województwa śląskiego". Jest również absolwentką szkoły policealnej na kierunku technik farmaceutyczny. Pracowała jako dietetyk w Miejskim Żłobku w Żorach. Obecnie jest nauczycielem przedmiotu: dietoprofilaktyka i leczenie żywieniowe chorób dietozlaeżnych, w szkole policealnej na kierunku dietetyka. 

Interesuje się zdrowym odżywianiem i aktywnym stylem życia.


Dietetyk kliniczny mgr Marietta Świontek-Brzezińska

Jest dyplomowanym dietetykiem klinicznym, absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie studia I stopnia, kierunek: dietetyka, specjalizacja: dietetyka kliniczna oraz studia II stopnia ukończone na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, kierunek: dietetyka. Autorka pracy licencjackiej pod tytułem „Wiedza kobiet w wieku rozrodczym na temat żywienia w okresie ciąży” oraz pracy mgr pod tytułem „Analiza stanu wiedzy dotycząca konsekwencji spożywania alkoholu wśród młodzieży miasta Rybnik”. Pracowała jako dietetyk w cateringu dietetycznym w Rybniku.

Interesuje się dietetyką sportową.